W piątek 24 czerwca w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego połączone z pożegnaniem klasy VIII. Był to dla nas smutny ale jednocześnie radosny dzień. Uczniowie klasy VIII przygotowali oficjalną oraz nieoficjalną część swojego pożegnania. Przyłączyła się do tego również klasa VII, która chciała upamiętnić odejście starszych kolegów i koleżanek.
„Jest to nasz ostatni dzień w murach tej szkoły. Szkoły, która autentycznie była naszym drugim domem, w której czuliśmy się potrzebni, ważni, doceniani, a u Was- drodzy nauczyciele- znajdowaliśmy życzliwość i zrozumienie”- dało się słyszeć we wstępie.
„ Każdy z nas pozostawi w tej szkole cząstkę siebie. Dziś nasze serca przepełnia radość z otrzymania świadectw ukończenia szkoły podstawowej ale i smutek z powodu rozstania z tym co stanowiło istotę naszego życia”- słyszymy później.
Zapamiętamy Was jako wyjątkowo ambitną i przyjazną grupę młodych ludzi. Wiele indywidualności stanowiących jedną, zgraną klasę. Dlatego my – nauczyciele- będziemy Was wspominać bardzo długi i miło.
Wszystkim absolwentom klasy VIII życzymy wielu sukcesów, wartościowych nowych znajomości, samorealizacji, dążenia do osiągnięcia zamierzonych celów i śmiałego wkraczania w nowy, nieznany świat. Tego z całego serca życzy Wam dyrektor, wychowawca oraz całe grono pedagogiczne.