Nasza szkoła brała udział w spotkaniach z Panią bibliotekarką Marzeną Jaksan. Miały one na celu promowanie wśród dzieci przedszkolnych i szkolnych zainteresowań czytelniczych w ramach akcji ,, Tydzień bibliotek”. W oddziałach przedszkolnych Pani Marzena przybliżyła dzieciom sylwetki kultowych bohaterów książki pt: „Powrót do doliny Muminków”. Natomiast w klasach 1-3 została przeczytana „Legenda o Skarbniku” z wykorzystaniem teatrzyku obrazkowego Kamishibai. Na koniec wszyscy wykonali pracę plastyczną związaną z wysłuchanymi opowiadaniami. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Serdecznie dziękujemy pani Marzenie za spotkanie.

