Dzisiaj 2 czerwca na stadionie w Ociece gościliśmy drużyny piłkarskie zarówno dziewcząt jak i chłopców klas 7 i 8 z naszej gminy. Po zaciętej rywalizacji dziewczęta uplasowały się na III miejscu pomimo iż wszystkie mecze wygrały – decydowała liczba zdobytych bramek. Natomiast chłopcy otarli się o podium zajmując 4 miejsce. Duże brawa i gratulacje za wolę walki i zaangażowanie dla naszych drużyn, ponieważ dla większości był to ostatni występ w barwach naszej szkoły.