Dnia 21 grudnia odbył się pierwszy etap konkursu z języka angielskiego „ Mój pomysł na Komiks” dla uczniów klas VIII organizowany przez Zespół Szkół Agro – Technicznych w Ropczycach. Sześcioro uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do drugiego etapu tegoż konkursu. Wyróżniono prace następujących uczniów: Wiktorii Barnaś, Izabeli Baran, Patrycji Saj, Igora Kluka, Natalii Młynarskiej oraz Judyty Rusin.
W dniu 28 lutego odbył się drugi etap konkursu w ZSAT w Ropczycach. Cztery uczennice, które wzięły w nim udział miały możliwość zaprezentowania swoich pomysłów na „komiks” w języku angielskim. W oczekiwaniu na wyniki konkursu organizatorzy: Pani Anna Kucharska oraz Pani Agnieszka Konefał zapewniły uczniom wspaniały poczęstunek oraz możliwość zwiedzenia szkoły oraz sal lekcyjnych wszystkim przybyłym uczniom. Za wszystkie te atrakcje serdecznie dziękuję zarówno Organizatorom jak i Dyrekcji szkoły.
Uczennica Patrycja Saj z klasy VIII zajęła 3 miejsce. Wszystkim uczniom biorącym udział w tym konkursie serdecznie gratuluje oraz życzenia kolejnych sukcesów składa nauczyciel języka angielskiego sprawujący opiekę nad uczniami Pani Roksana Haratyk.