Dnia 25.05.2026 roku odbyły się Gminne Zawody Sportowe klas III
🥇 „Baw się z nami”.🥇
W zawodach wzięły udział drużyny ze szkół z terenu Gminy Ostrów.
Uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach sprawnościowych, które wymagały szybkości zręczności oraz współpracy zespołowej.
Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w gminie i tym samym reprezentowali szkołę i gminę na zawodach powiatowych w Czarnej Sędziszowskiej, gdzie zdobyli 4 miejsce.