Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i tekst „TYLE JEST MOŻLIWOŚCI 1 DRÃG DO BOGA, ILE JEST LUDZI. BO BäG MA INNĄ DROGĘ DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA. ARD0 EFAN vysz VSK1”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „TYLE JEST MOŻLIWOŚCI 1 DRÃG DO BOGA, ILE JEST LUDZI. BO BÓG MA INNĄ DROGĘ DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA. KARD. STEFAN WYSZYŃSKI”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst „TYLE JEST MOŻLIWOŚCI DO BOGA ILE JEST LUDZI. Bo BäG MA INNA DROGĘ DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA”

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie siedzą i ludzie stoją

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, w budynku i tekst „TYLE JEST DO BOGA ILE JEST LUDZI. Bo BäG MA INNA DROGĘ DLA KAŻDEGO CZŁÓWIEKA”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst „TYLE JEST MOŻLIWOŚCI 1 DRÃG DO BOGA, ILE JEST LUDZI. Bo BäG MA INNĄ DROGĘ LA KAŻDEGO CZŁOWIEKA KARD. STEFAN WYSZYŃSKI”

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „TYLE JEST MOŻLIWOŚ DO BOGA ,ILE JEST LU Bo BäG MA INNĄ DR DLA KAŻDEGO CzŁoW KARD. STEFAN Ah”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst „TYLE JEST MOŻLIWOŚCI 1 DRÃG DO BOGA, 1LE JEST LUDZI. BO BäG MA INNĄ DROGĘ DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA KARD. STEFAN WYSZYŃSKI”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i kwiat