Nasza szkoła po raz kolejny zorganizowała zbiórkę w ramach akcji „ Góra grosza”. Samorząd Uczniowski zebrał aż 24 kg groszy. Wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji – Dziękujemy!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst