Barbara Napora dziękujemy za nominację. Klasa 6 wraz z wychowawcą p. Anną Jemioło- Szkoła Podstawowa W Ociece podejmujemy wyzwanie.
Wspieramy, pomagamy, rozumiemy
Do podjęcia wyzwania zapraszamy:
1. p. Annę Brandys – oddział przedszkolny Zajączki – SP Ocieka
2. p. Annę Chodak z p. Moniką Kozak – oddział przedszkolny Liski – SP Ocieka
3. p. Dianę Kobos -oddział przedszkolny Jeżyki oraz p. Domicelę Wojnę oddział przedszkolny Sówki SP – Ocieka
Wyżej wymienione osoby/instytucje zapraszamy do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez @Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu
Głównym celem akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM. Hasło, które będzie nam towarzyszyć w #challengeNiebieskieMotyle2023 brzmi: ŚWIAT NIEBIESKICH MOTYLI.
Jak przekazać taką iskierkę? To bardzo proste. Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko i wykonać pracę plastyczną lub dowolną aktywność artystyczną według własnej inwencji twórczej. Barwą przewodnią jest kolor niebieski. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte było hasło tegorocznej edycji: ŚWIAT NIEBIESKICH MOTYLI! (nagrane lub napisane).
2. Skopiować CAŁY #challengeNiebieskieMotyle2023 wstawić zdjęcie lub film na Facebook i nominować kolejne 3 osoby (może to być również grupa klasowa lub instytucja) i powiadomić ich o tym.
3. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin. P.S. Każdy kto nie został nominowany a chciałby wziąć udział w naszym Challenge może przyłączyć się do niego samodzielnie z zachowaniem w/ w procedur. Dopisuje wtedy, że został nominowany przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu
UWAGI TECHNICZNE:
1.Aby przekaz w Waszym poście mógł dotrzeć do jak największej liczby osób, ustawienia prywatności należy dać na PUBLICZNE (w przeciwnym razie będzie on widoczny tylko dla bardzo wąskiej grupy osób z grona Waszych znajomych, nie będzie widoczny dla nas Organizatorów i nie będziemy mogli go udostępniać i komentować).
2.Przy kopiowaniu tekstu proszę zwrócić uwagę, aby przed Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu postawić znak @ (nazwa ma się podświetlić na niebiesko). Dzięki temu będziecie Państwo dla nas widoczni.