Za siedmioma górami, za siedmioma lajkami… w wirtualnej krainie żyli sobie bohaterowie naszych bajek. Może już ich znacie? To Królowa Śniegu, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna oraz Rybak ze Złotą Rybką. Tym razem jednak, zobaczycie ich w nowych, zaskakujących odsłonach!

Internet to miejsce, w którym spotkać nas mogą wspaniałe przygody, jednocześnie trzeba też zachować tam pewne zasady bezpieczeństwa. O tym właśnie są nasze bajki – tak jak Czerwony Kapturek spotkał w lesie wilka, tak samo wy możecie czasami napotkać zagrożenie w internecie. Spokojnie, z naszych bajek dowiecie się, jak sobie z nimi radzić.

Przed seansem mamy dla Was jeszcze jeden pomysł. Jeżeli tylko macie ich pod ręką – może zaprosicie rodziców do wspólnego oglądania? Warto, żeby też się o tym dowiedzieli.

No już, kończymy ten przydługi wstęp i zapraszamy Was na miłe chwile w naszym bajkowo-wirtualnym świecie.

Czy Kajowi uda się ustrzec przed negatywnym wpływem filmików nagrywanych przez Królową Śniegu? Zobacz już teraz!

Jak potoczyły się losy Czerwonego Kapturka?  Zobaczcie bajkę o wyjątkowej dziewczynce i przeciwnościach, z którymi przyszło jej się zmierzyć.

Śpiąca Królewna cierpi na bezsenność?! Nie do wiary! Jej rodzice znaleźli świetny sposób na to, jak na chwilę oderwać ją od smartfona. Zobacz!

Młody rybak był tak zapatrzony w prezenty od złotej rybki, że prawie całkiem zagubił się w sieci. Na szczęście pomoc nadeszła w ostatniej chwili… Sprawdź!