Data 3 maja 1791 roku na zawsze zapisała się na kartach historii jako symbol narodowego odrodzenia i odwagi. Aby uczcić to wyjątkowe święto, 5 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klasy IIIA i I, wraz z chórem, przybliżyli swoim szkolnym kolegom historyczne znaczenie konstytucji oraz jej wielką wartość dla naszego współczesnego państwa. Wydarzenie miało na celu przypomnienie o tym, jak ważna jest wolność, tożsamość i pamięć o przodkach.
Pokaż mniej

